RTS Nauka: Programska šema - četvrtak, 10. jan 2019

06:00
Vesti
06:00
Pod istim krovom, 20. epizoda r.
06:00
Vesti
06:00
Vesti
06:00
Vesti
06:00
Vesti
06:00
Vesti
06:00
Buđenje
06:00
Vesti
06:00
Ciklus filmova S. Ejzenštajna: Ivan Grozni, 1. deo, r.
12
06:00
Manon Lesko, r.
16
06:00
Manon Lesko, r.
16
06:01
Kocka, kocka kockica - Pravimo pozorište
06:03
Iz naše arhive, r.
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:25
Los Romero: Koncert Aranhuez, r.
06:30
Beogradska filharmonija: Olivije Mesijan - Turangalila, r.
06:30
Tajna laboratorija Tomasa Edisona - Vreme je za sluz, r.
06:35
S. Prokofjev: Klavirski koncert br. 3, r.
06:37
Pravo na sutra- Besplatna pravna pomoć 2.ep p,
06:42
Slagalica
06:45
Recept za igru - Ide majka s kolodvora, r.
06:55
Ansambl Ruske armije iz Sankt Peterburga, 1. deo r.
06:56
Slagalica, kviz
06:56
Velikani Srpske Vojvodine- Konstantin Bogdanović, p.
07:00
S kamerom kroz svet -Indija put na istok
07:02
Slagalica, kviz
07:03
Datum
07:08
Verski kalendar
07:09
Verski kalendar
07:10
Miks, r.
07:20
Bunt: Svi na pod, r.
07:21
Datum
07:21
Datum
07:21
Datum
07:21
Datum
07:22
Digitalna azbuka ep.10 , r.
07:24
Verski kalendar
07:25
Riznica priča - Ako je tako, odlazim., r.
07:26
Verski kalendar
07:26
Verski kalendar
07:30
10. Festival harfe, r.
07:31
Verski kalendar
07:41
Zanimanje dete - Kumrija Sulimanović, r.
07:50
Verski kalendar
07:54
Jugoslovenski institut za novinarstvo, p.
07:54
Jugoslovenski institut za novinarstvo, p.
07:55
Vesti
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
ROK HIMNE - ROK MUZIKA ZA SVA VREMENA
08:00
Plava ptica c.16 ep.03 , r.
08:05
Hikaruovo čišćenje, EBU program za decu
08:09
Frenine cipele, animirana serija
08:10
Deni i Dedi, animirana serija
08:14
Rečnik ekologije-Ekološka niša, r.
08:15
Karmina Burana, r.
08:15
Jutarnji program
08:15
F. Šopen: Koncert za klavir i orkestar f-mol, r.
08:15
Kalipso Rouz, muzički program, r.
08:15
Fotografija: Piktorijalizam, r.
08:15
Jutarnji program
08:15
Moj život je balet,r.
08:20
Restorančić zalogajčić
08:25
EBU drama - devojčica sa trubom, r.
08:30
Jutarnji program
08:30
Jutarnji program
08:30
Jutarnji program
08:30
Jutarnji program
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:33
Bleja
08:36
Priče o rečima
08:40
Dosije iks i oks
08:41
Slatko iskušenje, EBU drama
08:50
Beogradski džez festival, 1. deo, r.
08:57
Malte, moja nova škola, EBU drama
09:00
Koncert za ludi mladi svet -Bilo pa prošlo, p.
09:00
Koncert za ludi mladi svet -Bilo pa prošlo, p.
09:00
Vesti
09:00
Interncionalni džez festival 1987 r.
09:00
Gozba
09:00
Vesti
09:00
Sirene, strana serija
09:00
Sirene, strana serija
09:00
Korona, r.
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:02
Iz muzičke radionice
09:05
Te kjero Radiša, igrani program, r.
09:05
Pozorište u kući: Neko traži Nikolina Fratelina, tv serija, r.
09:05
Pozorište u kući: Domaćica, tv serija, r.
09:06
Žikina šarenica
09:10
Art zona: Slobodan Šijan, r.
09:12
Plava ptica
09:15
Karanfil, 141-151, r.
09:15
Kafanfil, 125-151, r.
09:22
Kuvati srcem: Neša Živanović Vodenica
09:26
Budi fin- 22.ep.Budite pristojni prema mušterijama, p.
09:28
Kuvati srcem: Neša Živanović Vodenica
09:28
Kako naučiti matematiku
09:30
Gradske priče: Priče o bluzu, 2-3, r.
09:30
Između igre i matematike
09:30
K. Orf: Karmina Burana r.
09:30
Savršen instrument, r.
09:30
Savršen instrument, r.
09:35
Datum
09:35
Datum, dokumentarni program
09:35
Dvadest miliona-Svet i tiraž, r.
09:36
Drevne kulture: Arapi iz močvara, Maori i Laponci
09:39
Istorija sveta
09:45
Na veslu priča: Pavle Ćosić, r.
09:55
(Ne)obično o biljkama - Biljke u narodnoj poeziji 06-10, r.
09:55
Vesti
09:56
Sasvim prirodno,r
10:00
Plesna akademija, 25-52, r.
10:00
Trag
10:00
Film - Avril i neverovatni svet, r.
10:00
Tako stoje stvari
10:00
Lično viđenje -Janko Hrkalović, p.
10:00
Tako stvari stoje
10:00
Kvadratura kruga,r.
10:00
Tako stoje stvari
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:05
Talasanje - Šetnja
10:05
U ritmu Nove godine, repriza
10:05
Žikina šarenica
10:05
Žikina šarenica
10:06
Jagodići, Oproštajni valcer, 1-10 ,r.
12
10:10
Kvadratura kruga,r.
10:16
Ljudi i naravi - Brsjaci, r.
10:28
Pozorišni salon-Moderna drama Beogradsko dramsko pozorište
10:30
Verski kalendar
10:30
Verski kalendar
10:30
Pol Sajmon, r.
10:34
Budi fin-32.ep.Ne bacajte đubre kroz prozor, r.
10:35
Savremeni slikari:Radovan Mića Trnavac r.
10:40
E-TV
10:40
E-TV
10:40
E-TV
10:44
Ljudi i naravi - Peroj, r.
10:47
Mera za muziku
10:47
Džez alijansa, r.
10:47
Srbi u Holivudu-Piter Bogdanović, p.
10:50
emisija iz kulture
10:54
Nešto lepo, 16. ep., r.
12
10:54
Pola sata za džez i bluz – Iza scene Kolarac, p.
10:54
Pola sata za džez i bluz – Iza scene Kolarac, p.
10:54
Pola sata za džez i bluz – Iza scene Kolarac, p.
10:54
Pola sata za džez i bluz – Iza scene Kolarac, p.
10:54
Ostavština za budućnost -Desanka Maksimović, p.
10:55
Vesti
10:55
Vesti, zatim - Na talasima RB 2
10:55
Lov i ribolov: somovi sa Ebra, reportaža,1.deo, r.
10:55
BGO Dušan Skovran: Vivaldi i Šubert, r.
10:55
Stefan Milenković i Ani Aznavurian, r.
10:55
Vesti
10:57
Zadnja kuća, Srbija 5C- Putovanje 18.ep. ,r.
11:00
Konvencija o pravima deteta: Član 6
11:00
Garavi sokak, muzički program
11:00
Na svoj način -Kako ko, p.
11:00
Vesti
11:00
Vesti
11:00
Vesti
11:00
Od zlata jabuka
11:00
Muzičko vaspitanje -Poezija pokreta, p.
11:00
Vesti
11:04
Restorančić "Zalogajčić", program za decu
11:05
Vesti
11:07
Svet zdravlja
11:08
Muzički bonton - Instrumenti, r.
11:10
Izvođači, italijanska serija, r.
16
11:10
Protezanje, info
11:10
Srpski istočnici, muzički program, r.
11:10
TV mreža
11:10
TV mreža
11:10
Overdžojd, 1. deo, r.
11:13
Život sa muzikom: Nataša Veljković
11:15
Gastronomad
11:15
Stileografija: Istaknuti stil, 6-13, r.
11:25
Trag: Muzika u genima
11:28
Divna Ljubojević-Djeva dnes, p.
11:30
Vaskršnji koncert: Beogradski kamerni hor,r
11:30
Datum
11:36
Idoli -Mali koncert, p.
11:40
emisija iz kulture
11:45
Fono Beta
11:46
Građanin
12:00
Špijun u Pekingu, r.
12:00
Špijun u Pekingu, r.
12:00
Špijun u Pekingu, r.
12:00
Razotkrivanje zaborava: Sač - vršnik, r.
12:00
Skejterske priče, dokumentarni program, r.
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Vesti
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Put do umetnosti: S. Grafito, r.
12:00
Dnevnik
12:05
To smo mi u Australiji
12:05
To smo mi u Australiji
12:10
12:10
Svetski izazov: Kreiraj budućnost upoznajući okruženje
12:15
Sportski dnevnik
12:15
Sport plus
12:15
Sport plus
12:15
Sport plus
12:15
Magazin na Prvom, nastavak
12:15
Sport plus
12:15
Sport plus
12:15
Muzika severa: O glasovima i kamenju, r.
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:25
Vreme, stanje na putevima
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:27
Vreme, Stanje na putevima
12:29
Životna sredina i zdravlje
12:30
U zdravom telu
12:30
Sutra sam ja 9, školski program
12:30
Noći duše: Brižit Engerer, r.
12:30
Noći duše: Brižit Engerer, r.
12:30
Slagalica, kviz
12:30
Slagalica, kviz
12:32
Balkanskom ulicom
12:32
Biseri i povelje, Nemanjići- Diplomatijom do kraljevine p,
12:37
Pravo na sutra- Besplatna pravna pomoć 2.ep p,
12:40
Kamerata serbika i Bojan Suđić
12:41
Recept za igru - Gazda i pčele, r.
12:45
Indirekt -fudbal – Blagoje Moša Marjanović, p.
12:45
Indirekt -fudbal – Blagoje Moša Marjanović, p.
12:50
Verski kalendar,aktuelno dokumentarni program,r.
12:50
Karavan-Putujući, pevajući, zabavni program 15, r.
12:50
Verski kalendar
12:51
Restorančić Zalogajčić: 168. emisija ,r.
12:53
Verski kalendar,aktuelno dokumentarni program,r.
12:55
Tv feljton: Pitamo Aleksandra Gatalicu, r.
12:55
Verski kalendar, aktuelno dokumentarni program, r.
12:55
Vesti
12:55
Vesti
12:56
Hemija za sve - Gvožđe u umetnosti, r.
13:00
Gramofon - Sinoć pade tamna magla - Jovan Kursua
13:00
Klub 2
13:00
Dnevnik
13:00
Klub 2
13:00
Vesti
13:00
Priča o timpanu, muzički program, r.
13:00
175 godina Narodnog pozorišta u Šabcu:Kainov ožiljak, r.
13:00
Za sva vremena, r.
13:00
Dnevnik
13:00
13:00
Dnevnik
13:00
Dnevnik
13:00
Dnevnik
13:00
Dnevnik
13:00
Studio 6: Nežni Dalibor, r.
13:00
Dnevnik
13:05
Za sva vremena,r.
13:05
Trezor
13:05
Trezor
13:05
Trezor
13:05
Srbija na vezi, Program za dijasporu, r.
13:10
Balkanskom ulicom
13:14
Sve boje života
13:15
Sport plus
13:15
Posetilac:Sintetički predeo, r.
13:15
Studio 6: Pevanje izvika, r.
13:22
Digitalna azbuka ep.10 , r.
13:25
Vreme i stanje na putevima
13:25
Vreme i stanje na putevima
13:26
TV Feljton-Intimno o književnosti
13:27
Životna sredina i zdravlje- Kretanjem do zdravlja, r.
13:27
Životna sredina i zdravlje- Kretanjem do zdravlja, r.
13:30
Zujalica, p.
13:30
Balet Bijaric, r.
13:30
Mesto za nas,r.
13:30
Govori u svoje ime, r.
13:30
Zadnja kuća Srbija
13:30
Balkanskom ulicom, zabavni program
13:30
Zanimanje dete - Iva i Ognjen Čolović , r.
13:40
Šou svih vremena
13:40
Zanimanje dete - Kolja Bugarski, r.
13:40
Flash back: Gosti iz Jugoslavije, r.
13:41
Rusi u Srbiji, Egzodus, r.
13:42
Izaberi svoju knjigu - Šerlok Holms ,r.
13:44
Pesma bez granica, muzički program
13:45
7 TV dana
13:48
Intermeco- Lim, splavarenje, r.
13:52
Nešto sasvim lično-Miljenko Smoje
13:55
Vesti
13:55
Vesti
13:55
Moja lepa Srbija-Jagodina 1. deo, p.
14:00
Riznica
14:00
Medijska mreža srpske dijaspore:Srpska razglednica iz Amerike,r
14:00
Manon Lesko, r.
16
14:00
Manon Lesko, r.
16
14:00
Gastronomad
14:00
Vesti
14:00
Pod istim krovom, 20. epizoda r.
14:00
Mira Adanja Polak: Ekskluzivno, r.
14:00
Šarganska koža, r.
14
14:00
Koncert za jednu devojčicu, p.
14:00
Koncert za jednu devojčicu, p.
14:05
Kraljevi i kraljice Njujorka, r.
14:05
Plava ptica
14:05
Plava ptica
14:05
Karavan
14:06
Jagodići, 3-12, r.
12
14:10
Vreme je za bebe
14:15
Vreme setve, vreme žetve, 1. deo, r.
14
14:15
Tv lica: Vanja Grbić, r.
14:19
Sportska budućnost Srbije-Tijana Bošković, p.
14:19
Sportska budućnost Srbije-Tijana Bošković, p.
14:25
Vojna akademija, r
14:26
Ars praktika
14:30
Datum, dokumentarni program, r.
14:35
Beokult, emisija iz kulture
14:40
Knjiga utisaka, aktuelno dokumentarni program
14:45
Parkovi prirode:Gornje Podunavlje,emisija iz ekologije 2,r.
14:50
Gastronomad
14:50
Vesti
14:50
Slagalica 106.ciklus-5.emisija, p.
14:54
Nešto sasvim lično -Nikola Bibi, p.
14:55
Ansambl Ruske armije iz Sankt Peterburga, 1. deo r.
14:55
Da vas podsetimo
14:55
Da vas podsetimo
14:55
Arhitektura: Kutija na vetru-Zgrada rektorata na Martiniku, r.
14:55
Igrajmo za 16
15:00
Novosti dana
15:00
Vesti
15:00
Ovo je Srbija
15:00
Vesti
15:00
Vesti
15:08
Uporno dozivanje anđela-dok.film, r.
15:10
Knjiga utisaka
15:10
Vesti
15:10
Miks
15:10
Lično viđenje-Pavle Vasić
15:12
Sportska budućnost Srbije-Nevena i Jelena-sinh.plivanje, r.
15:12
Sportska budućnost Srbije-Nevena i Jelena-sinh.plivanje, r.
15:13
Datum
15:15
Filmske priče: Majke i ćerke u Holivudu, 2. deo, r.
15:15
Filmske priče: Majke i ćerke u Holivudu, 2. deo, r.
15:16
Ovo je Srbija
15:20
Ovo je Srbija
15:22
Likovna kolonija
15:25
R. Šuman: Simfonija br. 1, r.
15:25
Drugi vek: Srđan Koljević, r.
15:25
Drugi vek: Mića Milošević, r.
15:26
Enciklopedija za radoznale
15:26
Eko kalendar: Svetski dan hrane
15:27
Niko nije rekao neću-II deo, r.
15:40
Flash back: Gosti iz Jugoslavije, r.
15:40
Grozd
15:50
Mira Adanja Polak i Vi
15:55
Pozorište u kući, tv serija
12
15:55
Pozorište u kući, tv serija
12
16:00
Moj rođak sa sela,r
16:00
Film - Avril i neverovatni svet, r.
16:00
Lično viđenje -Janko Hrkalović, p.
16:00
Najva programa
16:00
Ovo je Srbija
16:00
Bela lađa,r.
16:00
Susretanja
16:00
Najava programa
16:00
Maske
16:01
Muzički miks, r.
16:04
TV lica: Ljubiša Samardžić
16:04
Srećni ljudi, r
16:05
Komšije:Šal, r
16:11
Autor i film -Američki studentski film, p.
16:12
Biseri i povelje, Nemanjići- Relikvijama do harizme p,
16:12
Otvorena vrata, 22-34, r.
12
16:15
Karmina Burana
16:16
Ljudi i naravi - Brsjaci, r.
16:16
Ljudi i naravi - Brsjaci, r.
16:17
Budi fin-31.ep.-Ne ispisujte grafite, r.
16:19
Na skriveno te vodim mesto-Branislav Lečić, r.
16:26
Mesto koje čuvam: Horizonti moga svetla
16:29
Vojna akademija, r.
16:35
Link
16:35
Preko crte-Ona koja tera kera, p.
16:35
Zid za mene - grafiti
16:35
Zid za mene - grafiti
16:37
Na skriveno te vodim mesto-Ivan Milinković, r.
16:40
Mali koncert, r.
16:42
Trag-Na Carevom putu, p.
16:44
Ljudi i naravi - Peroj, r.
16:50
Životna sredina i zdravlje: Život sa hemikalijama
16:50
Hor RTS-a: A. Grečaninov - Liturgija
16:50
TV feljton: Vujica Rešin Tucić
16:54
Ostavština za budućnost -Desanka Maksimović, p.
16:54
Ostavština za budućnost -Desanka Maksimović, p.
16:54
Pola sata za džez i bluz – Iza scene Kolarac, p.
16:54
Pola sata za džez i bluz – Iza scene Kolarac, p.
16:55
Vesti
16:55
Znakovi vremena: Pirova pobeda
16:57
Ukratko o umetnosti
17:00
Muzičko vaspitanje -Poezija pokreta, p.
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Verujte, ali ne preterijte - Radoznalost , r.
17:00
Vesti
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Filmska muzika, r.
17:00
Dramske reterospektive
17:00
Dnevnik TV Vojvodina
17:00
Dnevnik TV Vojvodina
17:00
Dnevnik TV Vojvodina
17:03
Porodica Soprano, američka serija, r.
17:03
U hodu-Ženska revolucija, p.
17:03
U hodu-Ženska revolucija, p.
17:04
Uprirodise - Aktivnosti u prirodi , r.
17:05
Bela garda, ruska serija
14
17:09
Rokovnik -Jedan poziv menja sve, p.
17:10
Guščarica, film za decu
17:20
Šta radite, bre
17:20
Šta radite, bre, info
17:20
Šta radite bre
17:25
Svirač, igrani program, r.
17:28
Zadnja kuća, Srbija
17:30
Savršen instrument
17:30
Profesionalci: Mihael Martens, aktuelno dokumentarni program, r.
17:30
Za sva vremena: Nebojša Ilić
17:30
Putovanje kruga, r.
17:40
RTS Drama: Može i drugačije
17:42
Beogradska hronika
17:42
Životinje u carstvu metafora - Ptice , r.
17:45
Solistički koncert Maje Rajković
17:45
Beogradska hronika
17:45
Beogradska hronika
17:45
Beogradska hronika
17:45
Beogradska hronika
17:51
Šaban Bajramović, Guru Gagi i Vlad, r.
17:51
Šaban Bajramović, Guru Gagi i Vlad, r.
17:54
Pola sata za džez i bluz,prva emisija,p.