РТС 2: Програмска шема - среда, 14. авг 2019

20:30
Тенис - Синсинати: Кецмановић - Зверев, пренос
01:21
Фудбал - Супер куп: Ливерпул - Челси, снимак
02:40
Тенис - Синсинати: Кецмановић - Зверев, р.