РТС 2: Програмска шема - четвртак, 14. мар 2019

21:00
Тенис - Индијан Велс: Кецмановић - Раонић, пренос
02:25
Фудбал - ЛЕ: Интер - Ајнтрахт, снимак
04:10
Тенис - Индијан Велс: Кецмановић - Раонић, р.