Izbori 2020 - predstavljanje stranaka na RTS-2

Narodni Blok - Velimir Ilić - general Momir Stojanović, Koalicija za mir - Čedomir Jovanović, SDA Sandžaka - dr Sulejman Ugljanin, Ivica Dačić - Socijalistička Partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija (JS - Dragan Marković Palma), Milan Stamatović - Zdravo da pobedi - Dragan Jovanović - Bolja Srbija - Zdrava Srbija, Za Kraljevinu Srbije (Pokret Obnove Kraljevine Srbije, Monarhistički front) - Žika Gojković, Aleksandar Šapić – Pobeda za Srbiju, Grupa građana: 1 od 5 miliona, Milica Đurđević Stamenkovski – Srpska stranka Zavetnici, Suverenisti, Sergej Trifunović – Pokret slobodnih građana, Pokret Levijatan - Živim za Srbiju, Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István - Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor, Neka maske padnu – Nova stranka – Zelena stranka, Dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka, Akademik Muamer Zukorlić – Samo pravo, Metla 2020, Ujedinjena demokratska Srbija, Aleksandar Vučić – Za našu decu, Ruska stranka – Slobodan Nikolić, Albanska demokratska alternativa – Ujedinjena dolina

Ceo raspored gostovanja izbornih lista na RTS2 i Radio Beogradu.

Četvrtak 11. juna 2020.

20.00 do 20.30 časova - NARODNI BLOK - Velimir Ilić - general Momir Stojanović

20.35 do 21.05 časova - KOALICIJA ZA MIR - ČEDOMIR JOVANOVIĆ

21.10 do 21.40 časova - SDA Sandžaka - dr Sulejman Ugljanin/SDA Sandžaka - dr. Sulejman Ugljanin

Petak 12. juna 2020.

20.00 do 20.30 časova - IVICA DAČIĆ - „Socijalistička partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija (JS) - Dragan Marković Palma" 

20.35 do 21.05 časova - Milan Stamatović - Zdravo da pobedi - Dragan Jovanović - Bolja Srbija - Zdrava Srbija

21.10 do 21.40 časova - ZA KRALjEVINU SRBIJU (Pokret obnove Kraljevine Srbije, Monarhistički front) - Žika Gojković

Subota 13. juna 2020.

20.00 do 20.30 časova - ALEKSANDAR ŠAPIĆ - POBEDA ZA SRBIJU

20.35 do 21.05 časova - GRUPA GRAĐANA: 1 OD 5 MILIONA

21.10 do 21.40 časova - Milica Đurđević Stamenkovski - Srpska stranka Zavetnici

Nedelja 14. juna 2020.

20.00 do 20.30 časova - SUVERENISTI 

20.35 do 21.05 časova - SERGEJ TRIFUNOVIĆ - POKRET SLOBODNIH GRAĐANA

21.10 do 21.40 časova - POKRET LEVIJATAN - ŽIVIM ZA SRBIJU

Ponedeljak 15. juna 2020.

20.00 do 20.30 časova - Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István - Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor

20.35 do 21.05 časova - NEKA MASKE PADNU - NOVA STRANKA - ZELENA STRANKA

21.10 do 21.40 časova - Dr VOJISLAV ŠEŠELj - SRPSKA RADIKALNA STRANKA

Utorak 16. juna 2020.

20.00 do 20.30 časova - AKADEMIK MUAMER ZUKORLIĆ - SAMO PRAVO - 

Stranka pravde i pomirenja (SPP) - Demokratska partija Makedonaca (DPM)/ Akademik Muamer Zukorlić - Samo pravo - Stranka pravde i pomirenja (SPP) - Demokratska partija Makedonaca (DPM)/ Akademik Muamer Zukorlić - Samo pravo - Stranka na pravda i pomirenije (SPP) - Demokratska partija na Makedoncite (DPM)

20.35 do 21.05 časova - METLA 2020

21.10 do 21.40 časova - UJEDINjENA DEMOKRATSKA SRBIJA
(Vojvođanski front, Srbija 21, Liga socijaldemokrata Vojvodine, Stranka moderne Srbije, Građanski demokratski forum, DSHV, Demokratski blok, Zajedno za Vojvodinu, Unija Rumuna Srbije, Vojvođanska partija, Crnogorska partija)

Sreda 17. juna 2020.

20.00 do 20.30 časova - ALEKSANDAR VUČIĆ - ZA NAŠU DECU

20.35 do 21.05 časova - RUSKA STRANKA - Slobodan Nikolić

21.10 do 21.40 časova - SOCIJALIZAM JEDINI IZLAZ - NKPJ - SKOJ - Aleksandar Banjanac - Aleksandar Đenić - NAPOMENA: lista nije prihvaćena

21.45 do 22.15 časova - ALBANSKA DEMOKRATSKA ALTERNATIVA - UJEDINjENA DOLINA" "ALTERNATIVA DEMOKRATIKE SHQIPTARE - LUGINA E BASHKUAR"