Kursna lista za 24. novembar

Prodajni kurs: jedan evro vredi 88,0402

 KURSNA LISTA BR. 227
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 24. 11. 2008. GODINE

ŠIFRA
VALUTE

NAZIV
ZEMLjE

OZNAKA
VALUTE

VAŽI
ZA

KUPOVNI
KURS

PRODAJNI
KURS

978Evropska unijaEUR187,513688,0402
036AustralijaAUD143,528243,7902
124KanadaCAD154,420454,7480
208DanskaDKK111,740511,8111
392JapanJPY10072,409072,8448
578NorveškaNOK19,78479,8435
752ŠvedskaSEK18,34648,3966
756ŠvajcarskaCHF156,768057,1096
826Velika BritanijaGBP1103,3096103,9314
840SADUSD169,109669,5256
broj komentara 0 pošalji komentar