уторак, 25. феб 2020, 15:30 -> 16:34
Хилари Клинтон: Императив је да Трампа пошаљемо у пензију
Бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон резервисана је према Бернију Сандерсу, али најављује подршку сваком председничком кандидату кога буду номиновале демократе, преноси АП.
У новом документарцу "Хилари", бивша америчка државна секретарка описује Бернија Сандерса као особу коју нико не воли и не жели да ради са њим.
Свог некадашњег супарника у борби за демократску номинацију 2016. године, а кога је у том надметању победила, да би потом изгубила председничке изборе од Трампа, Клинтонова је описала речима које су изазвале лавину коментара.
Ипак, Хилари Клинтон је на Берлинском филмском фестивалу, где промовише четворочасовни документарни филм "Хилари", који ће премијерно бити приказан у марту, изјавила да је највећи приоритет да на овогодишњим председничким изборима, 3. новембра, не победи Доналд Трамп.
"Сачекаћу да видим кога ће номиновати Демократска странка, али подржаћу номинованог кандидата и немојте да се изненадите када кажем да је императив да се садашњи председник пошаље у пензију", изјавила је Хилари Клинтон.
The Mummy Returns
Jos samo fali gđa Olbrajt.
Пусте жеље Хилари
Колико год јој се то не допадало, Трам ће победити кандидата демократа.Демократе су већ у паници и зато стално измишљају како им се Русија меша у изборе.
Hahaha!
Pogresni su ti motivi, gospodjo, to Bog ne voli!
ini
e pa ovo je smesno jedan penzioner a to je ova klinton hoce da salje u penziju...pa ona je vec odavno penzionerka...
Ruku na srce
i gospodja Klinton nije bas u cvetu mladosti
Monika L.
Pa sta cete Vi protiv njega?On bar nije zapoceo nijedan rat.Vi ste zapoceli mnogo ratova gde su poginuli milioni ljudi pogotovo na Bliskom istoku.Samo da bi Vam radila Vasa ratna masinerija i privreda.Nadamo se da se skoro necete vratiti na celo drzave.To bi samo znacilo nova razaranja i unistenja.
Тако је млада госпођице!
Отишо би он у пензију ... Ал из осећајности према вама младима, труди се да још по нешто допринесе.
Ма пустите га нека ради, шта би он друго???
А ви млади - хајте у дискаћ на ђускање!
Пензионер ентузијаста
Откуд јој пензија паде напамет?
коментари