Čitaj mi!

Ubedljive pobede Totenhema i Leverkuzena, Slavija iznenadila Nicu

U poslednjim večerašnjim utakmicama četvrtog kola Lige Evrope nije bilo većih iznenađenja, a favoriti su odneli pobede na domaćim i na gostujućim terenima. Totenhem i Leverkuzen goleadom su nadigrali suparnike, Napoli i Granada sigurni na svom terenu, a Slavija Prag je na gostovanju iznenadila Nicu sa 3:1.

Fudbaleri Slavije Prag su na gostovanju iznenadili tim Nice sa 3:1 i sa nova tri boda izbila na vodeću poziciju grupe C sa istim brojem bodova koliko ima i Leverkuzen koji je na svom terenu sa 4:1 bio bolji od Hapoel Ber Ševe.

I fudbaleri Rome su ubedljivo nadigrali Kluž sa 2:0 na gostovanju i učvrstili se na vodećoj poziciji u grupi A.
 
Totenhem je deklasirao Ludogorec sa 4:0 na svom terenu, a Napoli nadigrao Rijeku sa 2:0 i zadržao prvu poziciju u F grupi, dok je Rijeka poslednja bez bodova. 

Granada je na svom terenu nadigrala Omoniju da 2:1 i učvrstila se takođe na čelu svoje grupe. 

Liga Evrope 4. kolo:

Grupa A:

Kluž - Roma 0:2
CSKA Sofija - Jang bojs 0:1

Tabela: Roma 10, Jang bojs 7, Kluž 4, CSKA Sofija 1

Grupa B:

Molde - Arsenal 0:3
Dandalk - Rapid Beč 1:3

Tabela: Arsenal 12, Molde 6, Rapid Beč 6, Dandalk 0

Grupa C:

Nica - Slavija Prag 1:3
Bajer Leverkuzen - Hapoel Ber Ševa 4:1

Tabela: Slavija Prag 9, Bajer Leverkuzen 9, Nica 3, Hapoel Ber Ševa 3

Grupa D:

Rendžers - Benfika 2:2
Standard Lijež - Leh Poznanj 2:1

Tabela: Rendžers 8, Benfika 8, Leh Poznanj 3, Standard Lijež 3

Grupa E:

Granada - Omonija 2:1
PSV - PAOK 3:2

Tabela: Granada 10, PSV 8, PAOK 5, Omonija 1

Grupa F:

AZ Alkmar - Real Sosijedad 0:0
Napoli - Rijeka 2:0

Tabela: Napoli 9, Real Sosijedad 7, AZ Alkmar 7, Rijeka 0

Grupa G:

AEK - Zorja 0:2
Braga - Lester siti 3:3

Tabela: Lester siti 10, Braga 7, AEK 3, Zorja 3

Grupa H:

Lil - Milan 1:1
Sparta Prag - Seltik 4:1

Tabela: Lil 8, Milan 7, Sparta Prag 6, Seltik 1

Grupa I:

Karabag - Sivaspor 2:3
Makabi Tel Aviv - Viljareal 1:1

Tabela: Viljareal 10, Makabi Tel Aviv 7, Sivaspor 6, Karabag 0

Grupa J:

LASK Linc - Rojal Antverp 0:2
Totenhem - Ludogorec 4:0

Tabela: Rojal Antverp 9, Totenhem 9, LASK Linc 6, Ludogorec 0

Grupa K:

CSKA Moskva - Fejenord 0:0
Volfsberger - Dinamo Zagreb 0:3

Tabela: Dinamo Zagreb 8, Fejenord 5, Volfsberger 4, CSKA Moskva 3

Grupa L:

Gent - Crvena zvezda 0:2
Slovan Liberec - Hofenhajm 0:2

Tabela: Hofenhajm 12, Crvena zvezda 9, Slovan Liberec 3, Gent 0

div id="adoceanrsvdcfhklggd">