Kursna lista za 8. septembar

Zvanični srednji kurs: 93.2521

KURSNA LISTA BR. 172
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 08. 09. 2009. GODINE

ŠIFRA
VALUTE

NAZIV
ZEMLjE

OZNAKA
VALUTE

VAŽI
ZA

KUPOVNI
KURS

PRODAJNI
KURS

978Evropska unijaEUR192,972393,5319
036AustralijaAUD155,436455,7700
124KanadaCAD160,125760,4875
208DanskaDKK112,488712,5639
392JapanJPY10069,862070,2824
578NorveškaNOK110,831810,8970
752ŠvedskaSEK19,10049,1552
756ŠvajcarskaCHF161,174061,5422
826Velika BritanijaGBP1106,0481106,6863
840SADUSD164,834365,2245
broj komentara 0 pošalji komentar