Курсна листа за 10. октобар

Званични средњи курс: 119,3562

КУРСНА ЛИСТА БР.194
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 10.10.2017. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 пошаљи коментар