sreda, 08. feb 2012, 16:14 -> 17:11

Aranča bankrotirala zbog roditelja

Aranča bankrotirala zbog roditelja Aranča Sančes Vikario je u toku teniske karijere zaradila 45 miliona dolara, a danas je bez prebijene pare. U svojoj autobiografiji, koja je izašla danas, za gubitak novca krivi roditelje sa kojima više i ne priča. Majka Marisa rekla da je očajna zbog ćerkinih optužbi.

Španska teniserka Aranča Sančes Vikario okrivila je svoje roditelje za gubitak oko 45 miliona evra koje je zaradila tokom karijere.

Ona je u svojoj knjizi "Napred Aranča! Memoari jedne borbe, života i žene", koja je objavljena danas, navela da ne razgovara sa najbližim članovima porodice.

Španska teniserka optužila ih je da su bili opsednuti njenom karijerom i da su joj se mešali u ljubavni život.

Njena majka Marisa odgovorila je pismom španskim medijima u kojem je navela da su ona i njen suprug Emilio očajni zbog ćerkinih optužbi.

Sančes Vikario se povukla u novembru 2002, a tokom karijere tri puta je osvojila Rolan Garos i jednom Ju-Es open, kao i po dve srebrne i bronzane medalje na Olimpijskim igrama.

 << >> 
1